INFORMACE o prodeji

    "Není možné si udržet vážnou tvář v přítomnosti jednoho či několika koťat."  (Cynthia E. Varnadová)

 

Koťátko od nás má vždy Průkaz původu (rodokmen). Tzn., že naše kočičky i kocour Průkaz původu mají, absolvovali řadu výstav, získali chovnost a řídí se předpisy dle Chovatelského řádu. Se souhlasem Plemenné knihy ČSCH byl tím pádem pro koťátka jejich Průkaz původu vystaven také. Samotná položka za tištěný dokument je zcela minimální a "v papíru to rozhodně není". To, že si pořídíte kočičku s rodokmenem, Vám dává jistotu, že bude Váš mazlíček v dospělosti vypadat tak, jak jste původně předpokládali a že i jeho povaha bude odpovídat danému plemeni...že si vlastně pořídíte to, co jste měli v plánu.

Rodiče našeho koťátka jsou ve výborném zdravotním stavu a nejsou zatíženi genetickou chorobou ledvin        a srdce, jsou pravidelně testováni, očkováni a odčervováni. Výsledky testů i očkovací průkazy můžeme samozřejmě dát k nahlédnutí. Krmíme jen superpremiovým krmivem a syrovým hovězím masem. Naše kočičky jsou členy naší rodiny a tak bychom pro naše koťátka rádi našli majitele, kteří se do nich zamilují a budou se jim věnovat s takovou láskou, jakou dostávali u nás. Velmi uvítáme, pokud s námi zůstanete v kontaktu, až si koťátko odnesete domů! Předtím je ale nutné, abyste se na budoucího člena Vaší rodiny přijeli osobně podívat. Kočička s Vámi bude žít celý její dlouhý život a je potřeba, abyste se dobře rozmysleli, jestli jste schopni jí poskytnout vše, co potřebuje. Koťátko Vám můžeme rezervovat do určitého datumu, požadujeme nevratnou zálohu a kotě už pak není nabízeno dalším zájemcům. Záloha bude vratná pouze v případě, že překážka bude na naší straně. V době odběru koťátka dostanete mimo jiné Kupní smlouvu, která bude            k nahlédnutí při návštěvě, event. e-mailem. 

Koťátko “na mazlíčka” je za nižší cenu, přestože od nás dostane naprosto stejnou péči jako kotě určené do chovu. Rozhodli jsme se mu zajistit pohodlný život kastrovaného chlupáče. Odnesete si s ním Průkaz původu (rodokmen) s přetiskem "Bez oprávnění k chovu" a musí být časem vykastrováno a nesmí být použito pro chov! Požadujeme potvrzení o provedené kastraci před ukončeným 12. měsícem věku!!!  

Koťátko "do chovu" je dražší a tuto možnost velmi důkladně zvažujeme...

Koťátko si od nás odvezete nejdříve ve věku 13ti týdnů, kdy bude plně socializované, vymazlené        a naučené čistotě. Bude řádně očkované, odčervené, po dohodě i čipované.

Vysvětlivky v případě zájmu o koťátko:

Zamluveno - na koťátko je zájemce, ale ještě nebyla složena záloha

Rezervované – zájemce složil nevratnou zálohu (50% z ceny v dohodnutém termínu) a koťátko již není nabízeno jiným zájemcům

Opce - čekáme, jak se koťátko vyvine

 

Pokud si nepřejete pořídit kočičku s rodokmenem

a přesto nechcete podporovat neseriózní chovatele-množitele, kteří netestují běžné a genetické vady, prodávají koťátka před povoleným termínem, nekrmí kvalitní stravou, nedodržují Chovatelský řád, neposkytují celoživotní chovatelský servis a nemohou Vám zaručit, že z kotěte vyroste zdravý jedinec,

bude Vám za péči vděčná každá opuštěná kočička z útulku.

TOPlist